Piątek 29 marca 2019 r. był ostatnim i zarazem podsumowującym dniem wizyty nauczycieli z programu Erasmus+. Program wizyty był bardzo interesujący i przyniósł wiele korzyści obu stronom. Goście mieli okazję zapoznać się z polską kulturą oraz metodami nauczania w naszej szkole. Zdobyte doświadczenie z pewnością wykorzystają w swojej dalszej pracy dydaktycznej.

Czytaj więcej...

28 marca 2019 roku już po raz siódmy w naszej szkole odbyła się Szkolna Sesja Historyczna pt. „Nie dajmy zginąć poległym” poświęcona żołnierzom antykomunistycznego podziemia. W sesji uczestniczyli nauczyciele z krajów partnerskich projektu Erasmus oraz przyjaciele szkoły.

Czytaj więcej...

27 marca był trzecim dniem wizyty przedstawicieli z międzynarodowego programu Erasmus+ w naszej szkole. W ramach zapoznania uczestników projektu z historią i kulturą naszej dzielnicy Bronowice, goście odwiedzili Muzeum Młodej Polski „Rydlówka”.

Czytaj więcej...

26 marca w siedzibie Urzędu Miasta Krakowa odbyła się debata o uczniu zdolnym, której organizatorem był nasz Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 53 wraz z Poradnią Psychologiczno – Pedagogiczną nr 2 w Krakowie. Debata wpisała się w działania w ramach projektu „Erasmus+ „Gifted & talented educational support”.

Czytaj więcej...

W poniedziałek 25 marca 2019 roku mieliśmy przyjemność gościć w naszej szkole nauczycieli z Hiszpanii, Litwy, Estonii i Turcji dzięki programowi Erasmus+. Postanowiliśmy przywitać ich zgodnie z polskim zwyczajem częstując chlebem i solą.

Czytaj więcej...

W dniach 25 – 29 marca 2019 r. w naszej szkole odbywa się druga wizyta partnerów w ramach Projektu Gifted and talented educational support.

Plan wizyty dostępny po kliknięciu "Czytaj więcej...".

Czytaj więcej...