Piątek 29 marca 2019 r. był ostatnim i zarazem podsumowującym dniem wizyty nauczycieli z programu Erasmus+. Program wizyty był bardzo interesujący i przyniósł wiele korzyści obu stronom. Goście mieli okazję zapoznać się z polską kulturą oraz metodami nauczania w naszej szkole. Zdobyte doświadczenie z pewnością wykorzystają w swojej dalszej pracy dydaktycznej.

Podczas paneli dyskusyjnych również nasi nauczyciele mogli wysłuchać opinii i cennych rad uczestników projektu na temat sposobów i możliwości przekazywania wiedzy uczniom oraz rozwijania ich zdolności. Ostatnim etapem wizyty było rozdanie certyfikatów zaproszonym gościom i uroczyste pożegnanie. Jesteśmy przekonani, że wizyta ta będzie owocna, a pozytywne wrażenia z pobytu w Polsce na długo pozostaną w ich pamięci.

Opis dnia: Norbert Dziwak, uczeń kl. 3 gimn.